Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Aspirin Effect, 500 mg, granulat, 10 saszet.

Niedostępne

Pełna nazwa produktu

Aspirin Effect, 500 mg, granulat, 10 saszet.

Dostępne krótkie daty

Nie

Produkt tygodnia

Nie

Postać produktu

granulat

Dawka

500 mg

Wielkość opakowania

10 sasz.

Nazwa producenta

BAYER SP. Z O.O.

Wskazania

Dolegliwości bólowe np. ból głowy, zębów, mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przezięieniu i grypie, gorączka

Przeciwwskazania


chroba wrzodowa żołądka lub jelit,
napady astmy po podaniu salicylanów lub substancji o podobnym działaniu (NLPZ) w wywiadzie,
ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek,
stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych,
ostatni trymestr ciąży,
dzieci do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowej
 

Dawkowanie

Granulat umieść bezpośrednio na języku.

Marka

aspirin

Skład

1 saszetka zawiera 500mg kwasu acetylosalicylowego w postaci granulatu.
Substancje pomocnicze: mannitol sodu wodorowęglan sodu diwodorocytrynian kwas askorbowy aromat Cola H & R 290053 aromat pomarańczowy 290038 HR SPT, kwas cytrynowy, bezwodny aspartam

Popularne