Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

O nas

O Recepta.pl

www.recepta.pl to Internetowy System E-commerce, platforma oferująca dostęp do bazy leków, produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków, środków opatrunkowych i nie tylko. Teraz wszystkie produkty  dostępne są w jednym miejscu, a dzięki łatwej i szybkiej formie  rezerwacji, odbierzesz asortyment  już następnego dnia z pobliskiej apteki.

 

Korzyści użytkowników portalu www.recepta.pl

 

  • Dostęp do największej bazy leków i produktów leczniczych,
  • Zachowanie odpowiednich warunków transportu przez podmioty dostarczające produkty i szybki czas realizacji rezerwacji,
  • Możliwość rezerwacji o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu.

 

Gwarancja bezpieczeństwa zamawiania na portalu www.recepta.pl

 

Produkty rezerwowane za pośrednictwem platformy internetowej  www.recepta.pl dostarczane są bezpośrednio do wybranej przez użytkownika apteki w ciągu 24 (maksymalnie 72) godzin. Każdy pacjent w trakcie odbioru zamówienia ma osobisty kontakt z farmaceutą.

 

Rezerwowane za pośrednictwem platformy  produkty przewożone są wyłącznie dostosowanym do tego celu specjalnym transportem. Taka dostawa gwarantuje odpowiednie warunki przechowywania leków i kontroli temperatury. Dzięki temu zapewniona jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów.

 

Proszę pamiętać, że zgodnie z prawem pacjent ma zapewniony dostęp do opieki farmaceutycznej. Farmaceuci mogą zatem zwrócić uwagę, gdy pacjent zamówił kilka leków o podobnym składzie lub wchodzące ze sobą w interakcję.

 

Zgodnie z prawem, farmaceuci mogą również udzielić pacjentowi porady farmaceutycznej w celu zapewnienia prawidłowego stosowania produktu leczniczego, wyrobu medycznego lub środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

 

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Platforma została wyposażona w system monitoringu zamówień. Specjalny mechanizm ogranicza ilość rezerwacji produktów OTC, zawierających niebezpieczne substancje, które przy stosowaniu w dużych dawkach mogą wywoływać udowodnione działania niepożądane. Dane użytkowników są chronione przez administratorów zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i wytycznymi GIODO. Portal www.recepta.pl przestrzega polityki "Stop spamowi". Newsletter www.recepta.pl otrzymują tylko osoby, które potwierdziły wolę jego odbioru na swojej skrzynce mailowej.