Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Intymnie, zel dopochw., nawilzajacy, 50 ml

Dostępne na magazynie

nawilzajacy
Pełna nazwa produktu

Intymnie, zel dopochw., nawilzajacy, 50 ml

Skrócony opis produktu

nawilzajacy

Postać produktu

zel dopochwowy

Postać opakowania

50 ml

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

GOFARM

type

3

Wskazania

Wyrób medyczny przeznaczony jest do nawilżania, regulacji pH oraz wspomagania utrzymania odpowiedniego środowiska błony śluzowej pochwy, w stanach spowodowanych: 

- suchością pochwy związaną ze zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia (w szczególności w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji i w następstwie chemio- i radioterapii, u kobiet diabetyków), 

- otarciami lub innymi czynnikami związanymi z nadkażeniem. 

Działanie

Nawilża, reguluje pH oraz wspomagana utrzymanie odpowiedniego środowiska błony śluzowej pochwy.

Przeciwwskazania

Przeciwskazania: Stwierdzona nadwrażliwość na którykowiek ze składników żelu. Przewlekłe i ostre stany zapalne, objawiające się wydzieliną ropną lub nadmierną wydzieliną śluzową wymagające porady lekarza ginekologa. 

Ostrzeżenie: Żel dopochwowy przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami dopochwowymi (w tym również z dopochwowymi preparatami antykoncepcyjnymi). Nie stosować w czasie menstruacji lub w przypadku nasilonego wydzielania pochwowego. Należy unikać przypadkowego kontaktu żelu ze śluzówką oka. Jeżeli w trakcie terapii pojawia się uczucie pieczenia lub świąd należy przerwać stosowanie produktu Intymnie żel nawilżający dopochwowy 50 ml i zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty. W okresie ciąży preparat może być stosowany tylko zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie stosować w przypadku uszkodzenia aplikatora. 

 

Dawkowanie

Stosowanie: Stosować 1 aplikację dziennie, na noc lub przed planowanym współżyciem. Poleca się stosowanie wkładek higienicznych, ponieważ możliwy jest niewielki wypływ żelu. Żel dopochwowy przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. 

Skład

Sól sodowa kwasu hialuronowego, kwas mlekowy, gliceryna, hydrokstyetyloceluloza, methylparaben, woda. 

Aplikator należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu (kartonik). Produkt przechowywać w temperaturze od 2 - 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia aplikatora.