Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Hepatil, tabl., 80 szt

Dostępne na magazynie

Pełna nazwa produktu

Hepatil, tabl., 80 szt

Postać produktu

tabletki

Postać opakowania

80 szt

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

TEVA

type

3

Wskazania

Wskazaniem do stosowania preparatu Hepatil jest suplementacja codziennej diety w L-asparaginian L-ornityny oraz cholinę. Zaleca się jego przyjmowanie preparatu przy spożywaniu posiłków o dużej zawartości tłuszczu, którymi wątroba może czuć się obciążona.

Działanie

Cholina wspiera pracę wątroby i przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów. L-asparaginian L-ornityny wspomaga procesy odtruwania wątroby.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Hepatil jest nadwrażliwość na którykolwiek za składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Hepatil należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia: u dorosłych i u dzieci powyżej 7 roku życia: 1-2 tabletki 3 razy dziennie, popijając niewielką ilością wody.

Skład

Skład: Substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna z krzemionką koloidalną substancja, L-ornityny L-asparaginian, wodorowinian choliny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca - talk, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.
 

Składniki

1 tabletka

3 tabletki

6 tabletek

L-asparaginian L-ornityny

100 mg

300 mg

600 mg

Cholina

35 mg

105 mg

210 mg