Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Kindii, platki, baweln., 60 szt

Dostępne na magazynie

bawelniane
Pełna nazwa produktu

Kindii, platki, baweln., 60 szt

Skrócony opis produktu

bawelniane

Postać produktu

platki

Postać opakowania

60 szt

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

HARPER HYGIENICS

type

3

Wskazania

Struktura o zwartym splocie zapobiega pozostawaniu na skórze włókien. Płatki mają delikatne brzegi, które nie podrażniają skóry, i wygodny ergonomiczny kształt, ułatwiający codzienną pielęgnację. Większe i wygodniejsze, niż płatki do makijażu, nie zawierają optycznych wybielaczy i sztucznych dodatków. Znakomicie sprawdzają się przy pielęgnacji nawet najbardziej delikatnej skóry. Doskonale współpracują z kosmetykami opartymi zarówno na wodzie, jak i na tłuszczu, np. oliwkami. Ułatwiają też równomierne rozprowadzanie kremów, pudrów i zasypek. Znakomicie sprawdzają się przy przemywaniu oczu i ułatwiają higienę kikuta pępowiny.

Dzięki płatkom kosmetycznym Cleanic codzienna higiena noworodka i niemowlęcia jest szybka, wygodna i delikatna. Płatki doskonale sprawdzają się przy przemywaniu i osuszaniu twarzy oraz ciała, fałdów skórnych, pachwin i pach.

Polecane do codziennego stosowania. Naturalne i biodegradowalne, a także niezwykle chłonne, dzięki spełnianiu najwyższych standardów jakości wymaganych przy produktach dla noworodków, posłużą także wymagającym dorosłym jako zamiennik płatków kosmetycznych. Ekonomiczne opakowanie zawiera 60 płatków.

Do codziennej higieny noworodków i niemowląt.

Dawkowanie

  • Stosować do oczyszczania skóry niemowląt.
  • Wyjąć chusteczkę z opakowania, a następnie zamknąć opakowanie, aby zapobiec wyschnięciu.
  • Zużytą chusteczkę należy wyrzucić do kosza.

Skład

Bawełna 100%