Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Sorinoff, plyn, eliminacja wszy i gnid, 100 ml

Dostępne na magazynie

eliminacja wszy i gnid
Pełna nazwa produktu

Sorinoff, plyn, eliminacja wszy i gnid, 100 ml

Skrócony opis produktu

eliminacja wszy i gnid

Postać produktu

plyn

Postać opakowania

100 ml

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

ICB PHARMA

type

3

Wskazania

Preparat stosowany w celu eliminacji wszy i gnidy, we wszystkich stadiach rozwojowych. Dołączony do opakowania grzebieńułatwia usuwanie martwych pasożytów.

Działanie

Unikalna formuła wyrobu medycznegoSorinoff oparta jest na fizykalnym sposobie działania. Dzięki czemu preparat szczelnie pokrywa narząd oddechowy wszy i gnid skutecznie je eliminując oraz uniemożliwia wykształcenie odporności pasożytów. 

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia. Wyrób przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę głowy. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik. Bezwzględnie unikać kontaktu wyrobu z oczami i błonami śluzowymi ust i nosa. W przypadku dostania się wyrobu do oczu, błon śluzowych ust lub nosa należy przemyć te miejsce dużą ilością wody. Jeśli podrażnienie nie ustąpi skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku wystąpienia niepożądanych działań, należy niezwłocznie przerwać stosowanie wyrobu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Stosowanie wyrobu podczas ciąży i/lub w okresie laktacji należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Dawkowanie

Stosowanie: 

1. Nałożyć Sorinoff na suche włosy zaczynając od czubka głowy, a następnie rozprowadzić wyrób dokładnie na całej długości, zwracając uwagę na miejsca przy samej skórze, za uszami i na karku tak, aby preparat równomiernie pokrył skórę głowy i włosy.  

2. Nałożyć na głowę czepek i pozostawić na 60 min.  

3. Zdjąć czepek, włosy dokładnie spłukać i umyć szamponem.  

4. W celu usunięcia martwych wszy i gnid wyczesać włosy dołączonym grzebieniem. 

Skład

Skład: Cyklometikon, polisorbat 80, mirystynian izopropylu.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze poniżej 40˚C.