Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Cardiamid z kofeina, krople doustne, 100 ml

Dostępne na magazynie

Pełna nazwa produktu

Cardiamid z kofeina, krople doustne, 100 ml

Postać produktu

krople doustne

Postać opakowania

100 ml

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

ADAMED

type

3

Wskazania

Suplement diety jest zalecany dla osób, które odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii, chcą wspomóc swoja sprawność psychiczną i koncentrację

Działanie

Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i poprawie koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymywania prawidłowych funkcji psychologicznych. Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Przeciwwskazania

Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosować u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny w 4 ml płynu - 95 mg).

Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt zawiera składniki naturalnego pochodzenia, które mogą być przyczyną pojawienia się opalizacji i osadu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dawkowanie

Zalecane spożycie: 2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie. Preparat zawiera w swoim składzie surowce wykazujące naturalną gorycz, dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub na cukier.

Skład

Skład: Woda, nośnik - glicerol, substancja wypełniająca - sprbitol, nośnik - glikol propylenowy, kofeina bezwodna, regulator kwasowości - kwas L-askorbinowy, wyciąg z owoców głogu, regulator kwasowości - cytrynian sodu, wyciąg z nasion guarany, wyciąg z korzenia żeń-szenia, aromat, substancja konserwująca - sorbinian potasu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Składniki4 ml*% RWS
Kofeina95 mg---
Wyciąg z owoców głogu60,4 mg---
Wyciąg z korzenia żeń-szenia53,28 mg---
Wyciąg z nasion guarany22,2 mg---
Witamina B61,4 mg100%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Produkt zawiera składniki naturalnego pochodzenia, które mogą być przyczyną pojawienia się opalizacji i osadu. Nie dyskwalifikuje to produktu.

Jak przechowywać lek - skład

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.