
Theraflu ExtraGRIP, 650mg+10mg+20mg, proszek w saszetkach do sporządzania roztworów doustnych, 10 szt.
Dostępne
Pełna nazwa produktu |
Theraflu ExtraGRIP, 650mg+10mg+20mg, proszek w saszetkach do sporządzania roztworów doustnych, 10 szt. |
---|---|
Dostępne krótkie daty |
Nie |
Produkt tygodnia |
Nie |
Postać produktu |
proszek |
Dawka |
650 mg + 10 mg + 20 mg |
Wielkość opakowania |
10 saszetek |
Nazwa producenta |
HALEON POLAND SP. Z O.O. |
Wskazania |
Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina z nosa, kichanie. |
Przeciwwskazania |
Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby wątroby i/lub nerek, nadciśnienie tętnicze, przerost gruczołu krokowego, cukrzycę, choroby płuc, jaskrę, padaczkę. Gdy przyjmujesz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki nasenne, przeciwpadaczkowe, uspakajające, doustne leki przeciwzakrzepowe, leki obniżające ciśnienie krwi, glikozydy naparstnicy, alkaloidy sporyszu |
Dawkowanie |
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. |
Marka |
theraflu |
Skład |
(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. |