Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Septinum, tabl.do ssania, kaszel, chrypka, 30 szt

Dostępne na magazynie

kaszel, chrypka
Pełna nazwa produktu

Septinum, tabl.do ssania, kaszel, chrypka, 30 szt

Skrócony opis produktu

kaszel, chrypka

Postać produktu

tabletki do ssania

Postać opakowania

30 szt

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

NATUR PRODUKT PHARMA

type

3

Wskazania

Zaleca się stosować produkt Septinum w przypadku wystąpienia podrażnień błony śluzowej gardła i krtani, podczas chrypki i kaszlu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 6 roku życia. 

Działanie

Wyrób medyczny Septinum powleka błonę śluzową gardła i krtani ochronnym hydrożelowym filmem, który chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Produkt chronią śluzówkę przed podrażnieniami wywołanymi kaszlem, chrypką, suchością w jamie ustnej, klimatyzacją, czy intensywną pracą głosem, jednocześnie nawilżając ją, kojąc i wspomagając jej regenerację. Wyciąg z porostu islandzkiego zawarty w składzie  działa przeciwkaszlowo, dzięki czemu wspomaga ustąpienie objawów towarzyszących przeziębieniu.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Produkt dozwolony dla dzieci powyżej 6 roku życia. 

Dawkowanie

Stosowanie: Ssać po 1 tabletce, aż do całkowitego jej rozpuszczenia. W zależności od potrzeby produkt przyjmować kilka razy dziennie, jednak nie więcej niż 6 tabletek w ciągu doby. 

Skład

Jedna tabletka zawiera 16,5 mg hialuronianu sodu oraz 15 mg wyciągu z porostu islandzkiego (4:1).