Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

D-Vitum Witam.D 1000 j.m., kaps.twist-off, 30 szt

Dostępne na magazynie

Pełna nazwa produktu

D-Vitum Witam.D 1000 j.m., kaps.twist-off, 30 szt

Postać produktu

kapsulki twist-off

Postać opakowania

30 szt

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

OLEOFARM

type

3

Wskazania

D- Vitum Witamina D 1000 j.m. - suplement diety w postaci kapsułek twist-off. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Działanie

Właściwości składników:

Witamina D wspiera prawidłowy wzrost i rozwój kości u dziecka, dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz wspiera w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D wspiera prawidłowe wchłaniania oraz wykorzystywanie wapnia i fosforu, dodatkowo wpływa również na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dawkowanie

Zalecane dzienne spożycie:

Dzieci od 1 roku życia: 1 kapsułka dziennie.

 

Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.

Skład

Skład:

Olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Składnik1 kapsułka%RWS*
Witamina D325 μg (1000 j.m.)500%

*Referencyjna Wartość Spożycia

 

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.