Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Cerumex MD, spray, do higieny uszu, 30 ml

Brak na stanie

do higieny uszu
Pełna nazwa produktu

Cerumex MD, spray, do higieny uszu, 30 ml

Skrócony opis produktu

do higieny uszu

Postać produktu

spray

Postać opakowania

30 ml

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

AXPHARM SP ZOO

type

3

Wskazania

Cerumex MD to łagodny środek zawierający bezpieczne i skuteczne substancje, które penetrując do woszczyny powodują jej rozmiękanie i rozpuszczenie.

Działanie

Cerumex MD to łagodny środek zawierający bezpieczne i skuteczne substancje, które penetrując do woszczyny powodują jej rozmiękanie i rozpuszczanie.

Cerumex MD jest polecany dla dzieci.

Cerumex MD regularnie stosowany pozwala usuwać pozostałości woskowiny z przewodu słuchowego jako profilaktyka zatkanego ucha.

Cerumex MD ułatwia rozmiękanie twardych czopów woskowinowych.

Przeciwwskazania

Nie stosować preparatu przy wyciekach z ucha, podrażnieniu, wysypce w uchu, zawrotach głowy, urazie lub perforacji (dziura) błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej. W przypadku istnienia powyższych stanów, przed użyciem preparatu trzeba zasięgnąć porady lekarza.

Dawkowanie

Stosowanie: 

  1. Preparat ogrzać w dłoni do temperatury ciała.
  2. Przechylić głowę na bok.
  3. Wlać do jednego ucha od 5 do 10 kropli preparatu starając się by nie wydostały się na zewnątrz. Dla lepszego działania preparatu, należy pozostać z przechyloną głową przez kilka minut, by zapobiec wypłynięciu preparatu na zewnątrz.
  4. Zakręcić butelkę po każdym użyciu preparatu.
  5. Powtarzać zakrapianie 2 razy dziennie przez okres do 4 dni. Resztki woszczyny można wypłukać wodą pod prysznicem przy okazji mycia głowy wodą o temperaturze około 37 st.C.

Nie używać preparatu dłużej niż 4 dni w sposób ciągły. Jeśli nadmiar woszczku pozostaje nadal w uchu, trzeba skonsultować się z lekarzem.

Skład

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Phenoxyethanol (and Ethylhexylglicerin).

Jak przechowywać lek - skład

Przechowywać zamknięte opakowanie w temperaturze do 30 st.C. Jedno opakowanie przeznaczone jest dla jednego użytkownika. Zawartość opakowania zużyć w ciągu miesiąca od otwarcia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wolno używać preparatu na woszczek do oczu.