Przetwarzanie...
x
Wybierz aptekę
Moja apteka
exclamation-circle
x
location-marker Użyj lokalizacji
Wybierz lokalizację

Acidolac Baby, prosz., 1,5 g, 10 sasz.

Dostępne na magazynie

Pełna nazwa produktu

Acidolac Baby, prosz., 1,5 g, 10 sasz.

Postać produktu

prosz.

Postać opakowania

1,5 g, 10 sasz.

Ilość sztuk w opakowaniu

1.0000

Nazwa producenta

MEDANA PHARMA S.A.

type

3

Działanie

Produkt można stosować w trakcie i po antybiotykoterapii w celu uzupełnienia mikrobioty jelitowej (flory bakteryjnej jelit). Można stosować także w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Przeciwwskazania

Produkt nie zawiera białka mleka krowiego i laktozy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników. Produkt bezglutenowy.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dawkowanie

Zalecane dzienne spożycie: 1-2 saszetki dziennie

Sposób przygotowania: Zawartość saszetki podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po uprzednim rozpuszczeniu w płynie o temperaturze maksymalnie 37℃. W przypadku dzieci karmionych piersią zawartość saszetki można rozpuścić w ściągniętym mleku matki. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Skład

Składniki: maltodekstryna, fruktooligosacharydy (FOS), liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Bifidobacterium BB-12, substancja przeciwzbrylająca mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

Jak przechowywać lek - skład

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 15 - 25℃, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce.